ילדים ופעוטות

לעתים קרובות ילדים מגיבים במהרה לטיפול כירופרקטי ונדמה כי מעדיפים את הגישה הטבעית שלנו

ילדים הם כמה מן הנהנים הגדולים ביותר של טיפול כירופרקטי. מופתעים? אלו אשר חושבים על כירופרקטיקה כפתרון בעיקר לבעיות גב וצוואר מופתעים לגלות שכירופרקטיקה יכולה להיות מועילה עבור סוגים רבים שונים של בעיות בריאות אצל ילדים.

הפרעות במערכת העצבים

מערכת העצבים, המורכבת מן המוח, מעמוד השדרה ומכל העצבים המצויים בגוף, שולטת ומווסתת את הגוף כולו. בעיות בריאותיות רבות אצל ילדים הן פשוט התוצאה של הפרעה במערכת העצבים, לרוב לאורך עמוד השדרה.

טכניקות הכוונון העדינות שלנו מסייעות להפחית את ההפרעות הללו כדי שהגוף של ילדך יוכל להמשיך לעבוד באופן כפי שעוצב לעבוד. בריאות משופרת היא התוצאה הטבעית כאשר לגוף ולמוח דרכי תקשורת פנויות ובהירות.

ניכר כי טיפול כירופרקטי משפר את הפוריות.

כירופרקטיקה וילדים

לאחר בדיקה, אנו לעתים קרובות מוצאים הפרעות בעצבים אשר קשורות בסוגים רבים של תלונות בריאותיות שכיחות בתקופת הילדות.

בעוד ההשפעות של סכנות מערכת העצבים הללו מקבלות שמות רבים, כירופרקטיקה אינה טיפול עבורן!

המטרה העיקרית שלנו היא למצוא ולהפחית את התפקוד השלילי של מערכת העצבים אשר ביסוד כל זה.

ADHD

הורים רבים חוקרים טיפול כירופרקטי שמרני לפני שהם חושפים את ילדם לתרופות פסיכו-טרופיות. הפחתת מתח במערכת העצבים הפיקה תוצאות מצוינות עבור רבים.

אסטמה

על ידי הפחתת הסיכונים הנוירולוגיים לצינורות הסמפונות, לריאות ולדיאפרגמה בעזרת טיפול כירופרקטי, ניתן להפחית או לבטל את ההתקפים בעזרת טיפול כירופרקטי.

כאבי גדילה

כאב מכל סוג שהוא הנו אזהרה שמשהו אינו כשורה. בעוד יש לקחת בחשבון שזהו “שלב שעוברים”, זהו לרוב סימן שקיים מתח ביו-מכאני על מערכת העצבים.

עקמת

במקום רצועות תומכות גסות או גישת “נחכה ונראה” השכיחה למדיי, טיפול כירופרקטי סייע לילדים רבים מספור עם הבעיה השכיחה הזו.

שלמות

לא צריך סימפטום ברור! אפשר פשוט ליהנות משקט נפשי על ידי בדיקה של הילד או הפעוט בכדי לגלות בעיות מבניות או נוירולוגיות לפני שהן הופכות להיות חמורות.

אי-פוריות

אפילו לפני לידה, השבת שליטה על מערכת העצבים של איברי רבייה בירכה מטופלי כירופרקטיה רבים בילד, זאת לאחר שחשבו כי אין זה אפשרי.

לידה טראומתית

לקחו את הרך הנולד שלכם לבדיקה זמן קצר לאחר הלידה בכדי למצוא את ההשפעות של אילוץ תוך רחמי, ניתוח קיסרי, הוצאה באמצעות וואקום, או אספקטים אחרים של לידה לא פשוטה.

קדדת

טראומת לידה, אפילו מחוויות לידה “טבעיות” לכאורה יכולות לעתים קרובות ליצור את הסכנה הראשונה למערכת העצבים של התינוק. בשל חוסר היכולת לתקשר, התינוק בוכה ובוכה.

זיהומים באוזן

הגבלות ביו-מכאניות בחלק העליון של עמוד השדרה יכולות לסכן את מערכת העצבים ומערכת החסינות, ומותירות את האוזן של ילדך כר פורה לזיהומים באוזן.

הרטבות לילה

בעיות מערכת עצבים בגב התחתון יכולות לחסום מסרים עצביים האחראיים על שליטה בשלפוחית הבן. ילדים רבים משיבים את ביטחונם וערכם העצמי בעזרת טיפול כירופרקטי. הפחתת מתח במערכת העצבים יכולה לשפר כמעט כל היבט בתפקוד של ילדך.

רבות מן הבעיות הקשות לתיקון אשר אנו רואים אצל מבוגרים הן בעיות ישנות אשר התחילו בילדות ולא התגלו אז. אם יש לכם שאלות, היכנסו ללינק המצוי בתחתית העמוד. ניתן גם להתקשר אלינו ולהתייעץ טלפונית. אנו שמחים לדון בכל חשש ללא עלות וללא התחייבות מצדכם.

קבעו תור עוד היום!

עכשיו זה הזמן שתדאג לבריאותך! אצל ד”ר יואב שטיין נוכל לעזור לך

דילוג לתוכן