ירידה במשקל

הקדשתי את חיי כדי לעזור לאחרים למצוא דרך יעילה לירידה במשקל ואני יודע בוודאות שהיא בהחלט אפשרית, למרות מה שכל “המומחים” אומרים לנו.

דבר ראשון, הייתי מציע לך לצפות בווידאו למטה: ע”י לחיצה בלחצן הפעלה. יש להקפיד לראות את הוידאו מההתחלה ועד הסוף , בסיום הוידאו אני מדבר על הדברים החשובים המאפשרים לשיטה לעבוד לטווח ארוך, וזה מה שכולנו רוצים בסופו של דבר.

לחיצה על כפתור ההפעלה של הוידאו תחשוף את הסוד לירידה במשקל, כיצד ניתן לרזות 7 – 14 ק”ג בחודש.

ד”ר יואב שטיין, כירופרקט מורשה, מומחה לשלמות גופנית וכותב הספר Fat Burning Extreme

7 נקודות חשובות להרזיה מוצלחת:

2) אני לעולם לא אאבד שומן מהר כי יש לי בעיית אכילת יתר - טעות .

רוב האכילה היא עקב מתח. אנשים אוכלים כאשר הם עצבניים, מודאגים, עצובים, מדוכאים, חרדים, מפוחדים וכו’.

זוהי בעיה נפוצה מאוד בחברה שלנו ויש לה פתרון פשוט. ניהול מתחים. אנו מקדישים חלק ענק בספר לבעיה זו בלבד.

דרך קלה לירידה מהירה במשקל, מבלי לעשות שום דבר פיזי או שינוי תזונה, היא להפחית את רמות הלחץ בחיים. כאשר רמות הלחץ שלך גבוהות, הורמוני הלחץ שלך מרקיעים שחקים וגורמים לך לרעב.

לרבים, יכול להיות קשה יותר לשלוט על כמות האוכל, וקשה להפסיק לאכול רגשית.

נחשו לאיזה סוגי מאכלים כולנו משתוקקים? סוכרים ומזונות שומניים. הסיבה לכך היא הורמוני הלחץ עשויים מסוגי מאכלים אלו והגוף שלך צריך יותר שומן וסוכר ליצור יותר הורמוני לחץ.

זהו מעגל קסמים שקשה לשבור.

1) משקל יתר הנו גנטי ואי אפשר לשנות את זה לא משנה כמה קשה אני מנסה - טעות.

השומן אינו גנטי. נכון, כל המשפחה שלך עלולה להיות בעודף משקל, אבל זה לא אומר שזה נכון לגביך. ישנם המון סיפורי הצלחה של אנשים שמתגברים על “הגנטיקה” שלהם ואשר יכולים להגדיל את הסיכויים שלך לאובדן שומן מהיר. רק מלצפות בתוכנית הטלוויזיה “לרדת בגדול” (חפשו בגוגל במידה ולא ראיתם את התוכנית אף פעם) התוכנית הזו מלאה באנשים שהצליחו להתגבר על “גנטיקה” שלהם.

רוצה לדעת סוד? הגנים לא שולטים במשקל שלך… החיים שלך עושים זאת. הגנים שלך הם כמו מתג האור, אפשר להפעיל אותם לסירוגין, תלוי מה נבחר. לא להיות קורבן של עצמנו והסביבה!

4) אין לי זמן להכין ארוחות בריאות ולהתאמן! - טעות.

אני לא יכול להבטיח לך כי תוכנית זו לא תיקח זמן. זה שקר. העובדה היא, שיהיה צורך להשקיע קצת זמן בעצמך. תאמינו או לא, האנרגיה שתתקבל מהתעמלות ואכילה בריאה תחסוך לך זמן!

האימונים לא יארכו יותר מ 30-35 דקות, 3 פעמים בשבוע.

את מרבית הארוחות שלנו לירידה במשקל ניתן להכין בפחות מ 5 דקות.

אם נהיה חכמים ונתכנן מראש, זה יקח פחות מדקה.

3) בדיאטות טרנד ניתן לשמור על המשקל נמוך לאורך זמן - טעות.

אם ברצונך לאבד 5 או אפילו 10 קילו, דיאטות בזק יעבדו למשך זמן קצר בלבד. יותר מ- 80% מהאנשים שעושים דיאטת טרנד חוזרים למשקלם המקורי ואף משמנים יותר במשך 5 שנים.

גרוע יותר הוא שבדיאטת טרנד מאבדים שרירים וכאשר המשקל חוזר, המשקל חוזר כשומן. תחשבו על זה לשנייה אחת. ללא ספק אלו הן הדיאטות הפופולריות ביותר לירידה מהירה במשקל, אך בכל שנה כמות בעלי המשקל העודף דווקא עולה.

האמת היא, שדיאטה מהירה לירידה במשקל עובדת וקל ליישם אותה. אנו נלמד אותך שיטה פשוטה מאוד שתגרום לאיבוד קילוגרמים של שומן ולא איבוד שריר או מים. יהיה אפשר לחזור על השיטה הזו שוב ושוב למשך שארית חייך!

6) עלי לוותר על המאכלים האהובים ולאכול כמו ארנב - טעות.

זה מה שכולנו כבר רגילים לחשוב… אבל חלק ממה שנקרא ‘ג’אנק פוד’ יכול למעשה לתת דחיפה לחילוף החומרים שלך. למעשה ניתן לרדת במשקל מהר על ידי אכילת מזונות שניתן לחשוב שהם ג’אנק! עכשיו, הטריק הוא לדעת מתי לנצל את זה, ואנו נלמד אותך כיצד.

5) כפיפות בטן יעזרו לי לאבד שומן בבטן - טעות.

רוצה לדעת איך לאבד שומן בבטן? לא בדרך המיושנת או עם מכשירי פלא שרואים בטלוויזיה. כפיפות בטן לעולם לא ישרפו שומן, הן רק בונות את השריר מתחת.

האמת היא, שאנחנו מאמינים שניתן בעצם לאבד שומן בטני מהר יותר על ידי ניצול תרגילים לכל הגוף במקום התמקדות רק בשרירי הבטן שלך.

7) אני בעודף משקל כי בלוטת התריס שלי עושה את חילוף החומרים שלי איטי - טעות.

בעיות בבלוטת התריס אינן נדירות, במיוחד בקרב נשים. בלוטת התריס היא מרכז השליטה העיקרי עבור המטבוליזם שלך. בלוטת התריס משחררת הורמונים השולטים בחילוף החומרים. תת תפקוד של הבלוטה יגרום לפגיעה במטבוליזם ואפשר לומר שלום ולהתראות לאובדן שומן מהיר.

אז איך לרדת במשקל עם היפותירואידיזם? המפתח טמון באכילת סוגי מזון נכונים לבלוטת התריס וטיהור רעלים מהמערכת שלך.

אני כאן כדי לומר לך כי תעשיית המזון משקרת ועובדת עלינו. ישנם תוספי מזון רבים “בטוחים” בשוק, אך זה לא באמת בטוח! תוספי המזון האלה עושים אותך חולה יותר, גוזלים את נעוריך, וגורמים לעליה במשקל על ידי חבלה במנגנוני הגוף.

חלק מתוספי המזון הם מעשה ידי אדם, כימיקלים סינתטיים המשמשים לשימור מזון, גורמים לטעם טוב וחזק יותר. תוספי מזון אלו אמורים להוסיף ערך תזונתי כביכול אך הם עוקפים את מכניזם של הרעב שלך וגורמים לך להשתוקק לאכול יותר מזון!

סירופ תירס עשיר בפרוקטוז (HFCS): הינו מעשה ידי אדם, זול יותר לייצור ולאנשים מסוימים אף יכול להיות אפילו מתוק יותר מסוכר.

כאשר סירופ תירס מתעכל, הוא עובר ישירות לכבד שהופך את הנוזל המתקתק והטעים לשומן.

הדבר ה”מוזר” הוא סירופ תירס אינו גורם ללבלב לייצר אינסולין. לכן הגוף שלנו נכנס ל”מעגל קסמים”, אכילת מזון שהופך מיד לשומן ללא הרגשת שובע.

מצב זה מתקשר ישירות למצבים כמו בעיות סוכר בדם, ADD / ADHD, דיכאון, עייפות, חוסר בוויטמין B, קלקול קיבה, עששת, והכי חשוב עליה במשקל.

סירופ תירס נמצא במוצרי יוגורטים למיניהם, רטבים מוכנים סלט, דגני בוקר במיוחד מסוג K, חטיפי אנרגיה, ואפילו לחמים מדגנים מלאים!

הקפידו תמיד לקרוא את תוויות המזון, כפי שניתן לראות, מה שנקרא “מזונות בריאים” עשויים להיות מתויגים כבריאים רק כדי להזרים יותר כסף לתוך הכיסים של תאגידים העשירים.

קבעו תור עוד היום!

עכשיו זה הזמן שתדאג לבריאותך! אצל ד”ר יואב שטיין נוכל לעזור לך

דילוג לתוכן