כאבי צוואר

דמיינו שעליכם לאזן כדור באולינג במשקל 5.5 קילו על קצות אצבעותיכם.

הצוואר שלכם הוא אחד מן האזורים העשירים ביותר בעצבים בעמוד השדרה. בעיות בצוואר יכולות לגרום לבעיות בכל גופכם.

מינורי ומג’ורי

באופן כללי, אנו נתקלים בשני סוגי מקרי צוואר. כאב מינורי בצוואר ובכתפיים אשר כולל תחושת אי נוחות, נוקשות וכאבים. אם תסמינים אלה נמשך למעלה מיום, מתרחשים באופן תדיר או החלו בעקבות תאונה או סוג אחר של פגיעה, אנו מחשיבים את זה כ’מג’ורי’.

במשך כל היום

זהו רק אחד מן הדברים אשר צווארכם עושה. הצוואר והכתפיים שלכם עובדים קשה. אפילו הסטייה הקלה ביותר ביחסים בין שבע העצמות בעמוד השדרה הצווארי יכולה לגרום לכאבים ולהפחית את התנועה של הראש ושל הצוואר.

היוועצו בפרקטיקה שלנו:

אנו נתקלים בזה כל הזמן. זה כמעט שגרתי. לטיפול כירופרקטי יש היסטוריה של הפקת תוצאות מצוינות אצל סובלים מכאבי צוואר. ואנו מטפלים בצורה טבעיצ, ללא תרופות או כירורגיה.

בכירופרקטיקת Roughan, אנו מתמחים בהפחתת הפרעות במערכת העצבים אשר בצוואר. רבים מן המטופלים שלנו מגלים שטיפול כירופרקטי מספק להם הקלה מכאבי צוואר וכתפיים מינוריים ומג’וריים.

התקשרו אלינו עם שאלתכם. קבעו פגישת ייעוץ ללא התחייבות ובדקו אם אתם מועמדים טובים לטיפול כירופרקטי טבעי ובטוח.

תגובה למתח

מתח פיזי, רגשי או כימי יכול להשפיע על תדירות ועל חומרת הכאבים בצוואר. עבור רבים מאיתנו, הצוואר והכתפיים הם “החוליה החלשה בשרשרת” והמתח מופיע שם.

לעיתים קרובות, מתח רגשי הוא הגורם אשר מעלימים ממנו עין. פחד, כעס או תסכול יכולים להוות טריגר להתהדקות של שרירי הצוואר שלנו מבלי שאפילו נהיה מודעים לכך. עם הזמן, פרכוסי שריר כרוניים מתקבעים שם. דבר אשר יכול להוביל לכאבי ראש.

משככי כאבים ללא מרשם יכולים לאלחש את הכאב, אך הם מתעלמים מן הגורם אשר ביסוד הבעיה!

לעיתים קרובות מתח מופיע בצווארך קודם כל. טיפול כירופרקטי טבעי ובטוח יכול לסייע.

קבעו תור עוד היום!

עכשיו זה הזמן שתדאג לבריאותך! אצל ד”ר יואב שטיין נוכל לעזור לך

דילוג לתוכן