טיפול בפציעות ספורט דרך כירופרקטיה

כירופרקטיקה ניצבת בחזית עולם הספורט במניעה וטיפול בפציעות ספורט ושיפור ביצועים. במשך שנים מקצוע הכירופרקטיקה היה משני למקצוע הרפואה. שאיפת הספורטאים לשיפור הביצועים, ללא פציעות והתאוששות מהירה לאחר אימון ותחרות, הובילה אותם לרפואה הטבעית של עולם הכירופרקטיקה, ללא תרופות וסמים.

ספורטאים רבים סובלים מפציעות שהיו יכולות להימנע. טיפול כירופרקטי לפני פעילות ספורטיבית מסייע למניעת פציעות ויכול להאיץ את תהליך ההתאוששות במידה והספורטאי נפצע. אתלטים המקבלים טיפול כירופרקטי יכולים להתאושש מהר יותר לאחר האימונים והתחרויות, במקביל לשפר את הביצועים שלהם.

ספורטאים המשחקים עם כאבים אינם בשיאם שכן המערכת המבנית שלהם אינה מאוזנת. יותר ויותר מאמנים וספורטאים נמנעים מתרופות להורדת כאבים, משום שהם מכירים בכך שתרופות מסוג זה רק מסוות את הכאב ואינן מתמודדות עם סיבת הכאב וגם החשש הגדול מהתמכרות למשככי כאבים. השימוש במשככי כאבים מחריף לעתים קרובות את הפציעה ויכול אף למנוע התאוששות מלאה. טיפול כירופרקטי בפציעה יכול לעיתים קרובות לשמור על הספורטאי במשחק מבלי שהפציעה תהפוך לבעיה כרונית.

טיפול בפציעות ספורט עם רפואה משלימה

כירופרקטיקה, פיזיותרפיה, דיקור, עיסוי ותמיכה תזונתית הם חלק מהטיפול בספורטאים למניעת פציעות כגון נקעים בקרסול, תפיסת שרירים, דלקת גידים (מרפק טניס, למשל). בורסיטיס בכתף, ובעיות מפרקים כגון מפרק הכתף, המרפק, מפרק היד, ירך, מפרק הברך, הקרסול והרגל יכולים להיות מטופלים בצורה יעילה מאוד עם טיפול כירופרקטי.

למעשה כירופרקטיקה הנה טיפול בפציעות ספורט ללא תרופות, סמים וניתוחים. העובדה המרגשת ביותר בכירופרקטיקה היא מניעת פציעות ושיפור ביצועים. שמירה על עמוד שדרה ומפרקים ישרים ותקינים מאפשרת לספורטאים להשיג תוצאות שיא ולשמור על בריאותם ללא פציעות. זו הסיבה שספורטאים מקצועיים, קבוצות וצוותים אולימפיים ברחבי העולם הוסיפו כירופרקטים לצוותים הרפואיים שלהם.

באילו סוגי טיפולים משתמשים עבור פציעות ספורט?

אנחנו משתמשים בגישה הוליסטית לריפוי פציעות ספורט. אנחנו מרכז נטול תרופות, הטיפול אינו פולשני ומתמקד בשימוש בכוח הגוף כדי לרפא את עצמו.

ד”ר שטיין משתמש במגוון טכניקות כולל:

 • התאמות כירופרקטיות וטכניקות מגוונות כדי למקם את עמוד השדרה והמפרקים באופן המבטל את הכאב ומשחזר את הניידות של המטופל.
 • טיפול בלייזר קר כדי לעורר ריפוי בתוך רקמות השריר.
 • רצועות קינזיוטייפ לתמיכה בפציעות, הרצועות עוזרות לזרימת דם תקינה, מפחיתות דלקת ומאפשרות תנועה חלקה. הרצועות הן גמישות, עמידות למים, הן ממוקמות מעל הפציעה כדי לשפר את היציבות ולהעניק למטופל להמשיך ליהנות מהפעילויות האהובות עליו.
 • עיסוי רקמות רכות לריפוי פציעות שרירים.
 • טיפול בעיסוי להחזרת הגמישות.
 • תרגילים טיפוליים לשיקום וחיזוק הכוללים טיפול בעזרת חום על מנת להקל על מתח שרירים ולשחזר את הניידות והגמישות הטבעית.
 • קריותרפיה לכל הגוף כדי לעזור לגוף להתאושש מהר יותר.

באילו סוגי פציעות ספורט ניתן לטפל בקליניקה?

פעילות גופנית היא חיונית לבריאות טובה יותר, אך זה לעיתים מלווה בסיכון לפציעה. אם נפגעת, טיפול כירופרקטי הוא טיפול ריפוי עדין שאף מחזק את הגוף שלך.

פציעות ספורט נפוצות בקליניקה:

 • שרירים תפוסים, מתיחת שריר או קרע של השריר
 • נקעים, פציעות מפרק, כולל מפרק הברך, הכתף וכאבי מפרקים מטופלים בעדינות במרפאה שלנו
 • כאבי גב וכאבי גב תחתון
 • כאב צוואר כתוצאה מפציעה או זעזוע מוח
 • כאבי דורבן, כאבים בעקב
 • כאבי תסמונת התעלה הקרפלית
 • כאבי מרפק טניס או מרפק גולף

כיצד מתחילים בטיפול פגיעות ספורט במרפאה שלנו?

אם נפגעת מפציעת ספורט, או ברצונך לשפר את היכולות שלך בספורט, צור קשר עם ד”ר שטיין כדי לגלות כיצד שירותי כירופרקטיקה יכולים לעזור לך. הקליניקה שלנו לטיפול בפציעות ספורט בכפר סבא, משפרת את היכולות הגופניות שלך על ידי חיזוק המערכת על מנת להפחית את הפציעות בעתיד, מאזנת את השרירים ומשפרת את הגמישות. טיפול כירופרקטי אף משפר את הבריאות הכללית ונותן הזדמנות לגוף לרפא את עצמו.

אין להתמהמה עם פציעות ספורט ואין סיבה לסבול מכאב. רבים מלקוחותינו מרגישים הקלה לאחר ביקור אחד .לקביעת תור עוד היום בשיחת טלפון 052-309-0260.

קבעו תור עוד היום!

עכשיו זה הזמן שתדאג לבריאותך! אצל ד”ר יואב שטיין נוכל לעזור לך

דילוג לתוכן