מדרסים אורטופדים - מוצר אורתוטיקה מדורג מספר 1 בעולם - Foot Levelers

אם אתם סובלים מכאב גב כרוני או כאב אקוטי ומבלים את רוב שעות היום בישיבה מול שולחן או עמידה על הרגליים, אתם עשויים להפיק תועלת משימוש במוצרים המעניקים תמיכה לקשת כף הרגל כגון Foot Levelers. הרבה כאבי גב, כאבי ברכיים וכאבי ירך קשורים לאופן בו אנחנו יושבים, עומדים והולכים.

אם ההליכה שלכם לא יציבה ייתכן שאתם מגדילים את הכאב הכרוני שלא לצורך.

האם ידעתם שיש 3 קשתות בכף הרגל? רוב המדרסים הנמכרים בישראל בבית מרקחת ובמכונים האורתופדיים תומכים רק בקשת אחת של כף הרגל, בעוד אורתוטיקה מותאמת אישית על ידי Foot Levelers מיועדת לתמוך בכל שלוש הקשתות!

אם הרגליים שלכם לא נתמכות כראוי ,אז כל פעילות כגון עמידה, הליכה, ריצה או קפיצה, מוציאות את הגוף מאיזון, מה שבהכרח גורם למתח ועליית העייפות במפרקים והשרירים, אשר גורם לכאב ומוריד את היכולת לבצע פעילות שגרתית.

עזרי אורתוטיקה נועדו להקל על הכאב לתקן את היציבה. אנשים הנעזרים במוצרי אורתוטיקה סובלים ממצבים שונים של תסמינים דומים כגון כאבי גב, כאבי מפרקים או כאבי עקב, חוסר גמישות, נוקשות יתר, כאב מקרין לרגליים, כאבי צוואר וקושי בתנועה. Foot Levelers יכולים לעזור להרגיע את הסימפטומים הללו על ידי מתן כוח נוסף לרגליים. שלא כמו רוב עזרי אורתוטיקה, Foot Levelers תומכים בכל שלוש קשתות הרגליים, נותנים את הסיוע האופטימלי שהרגל צריכה.

מדרסים אורטופדים


באילו מצבים מדרסים אורטופדים מטפלים?

לאורתוטיקה יש מגוון רחב של שימושים, אבל מדרסים משמשים בעיקר במצבים כמו כאבי גב תחתון, כאבי עקב (דורבן), וכן יציבה לא נכונה. רבים מן המצבים הללו נובעים מתמיכה רעועה של תמיכת הקשת בכף הרגל. הרגליים שלנו תומכות בכל משקל הגוף. לכן, פיזור לא נכון של משקל הגוף יכול להפעיל לחץ מופרז על חלקים שונים בגוף. אנשים שיש להם תמיכת קשת לקויה, כאבים כרוניים בירך, או כאבי ברכיים ישיגו תועלת בעזרי אורתוטיקה.

ה- Foot Levelers מסייעים למטופלים ליישר מחדש את גופם ולהתאים את העמידה כך שמשקלם מתחלק באופן שווה. עבור אנשים עם כאב כרוני, כאב ירך או כאב גב, מדרסים אורטופדים מספקים פתרון פשוט וחסר כאב לטווח ארוך לניהול ושיפור כאב כרוני.

התאמה אישית של מדרסים יעזור לך לשמור על יציבה נכונה, למניעת כאב חוזר במשך תקופות זמן ארוכות יותר ושמירה על איזון הגוף.

מה הם מדרסים אורטופדים?

ה- Foot Levelers הם סוג של אורתוטיקה או התקנים שנועדו לחקות את מערכת השלד הנמצאים בשימוש בטיפול אורטופדי. מוצרי אורתוטיקה עוזרים ותומכים במערכת השלד ומערכת השרירים.

מוצרי ה- Foot Levelers הם מגוון רחב של נעליים ניתנות להחלפה, המסייעים בהקלת סוגים שונים של כאב באמצעות תמיכה בקשות הרגל.

ההשפעה של מדרסים אורטופדים תלויה במידה רבה בעיצוב המוצר, מספר עזרי אורתוטיקה של הרגל מציעים תמיכה בקשת אחת, אשר ברוב המקרים עוזרת לטפל בכאב. עם זאת, לאנשים מסוימים נדרשת תמיכה נוספת לכל שלוש הקשתות שרק אורתוטיקה בהתאמה אישית יכולה לספק.

מדרסים אורטופדים

מדוע מדרסים הם עזרי אורתוטיקה הטובים ביותר בישראל?

עזרי Foot Levelers מספקים בסיס יציב לרגליים על מנת לשמור על הגוף מיושר ומאוזן.

מדרסים אורטופדים הם המוצר אורתוטיקה היחיד בישראל המספק תמיכה לכל שלוש הקשתות של הרגליים ובכך מסייע להפחית את הכאב ולשמור על יציבות ואיזון הגוף.

הרגליים וחוט השדרה קשורים זה לזה באופן הדוק. תפקוד יעיל של שרירי השלד תלויים בהליכה חלקה ונכונה. מדרסים אורטופדים נועדו לתת לך תמיכה נכונה בהליכה. דבר המבטיח תפקוד אופטימלי לאורך כל מערכת השרירים והשלד.

תהיה לך יותר אנרגיה, יציבה טובה יותר ותוכל לשמור על גמישות הגוף תוך הפחתת כאב.

קבעו תור עוד היום!

עכשיו זה הזמן שתדאג לבריאותך! אצל ד”ר יואב שטיין נוכל לעזור לך

דילוג לתוכן