טיפול טבעי במיגרנות

רבים הסובלים מכאבי ראש ומיגרנות נשענים על משכחי כאבים ובוחרים בשיטות טיפול המצריכות בדיקות והליכים רפואיים מסובכים שלעיתים אינם פותרים את שורש בעיית הכאב.

המטרה העיקרית של כירופרקטיקה היא למצוא ולהפחית את הגורם אשר ביסוד כאבי הראש והמגרנות. כאבי ראש הנם שכיחים, אך הם לא בגדר ‘נורמליים’ ולרוב הם ניתנים להקלה באמצעות כירופקרטיקה כטיפול טבעי במיגרנות. איך תדעו איזה סוג של כאב ראש יש לכם? כיצד תוכלו לטפל בהם בעזרת כירופרקטיה?
כל התשובות במאמר הבא
.

תרבות תרופות

משככי כאבים מסוגים שונים הם הגישה השכיחה ביותר לטיפול בכאבי ראש ברפואה המערבית.

בפרקטיקה שלנו אנו נוקטים בגישה טבעית יותר. המטרה שלנו היא למצוא ולהפחית את הגורם אשר ביסוד כאבי הראש.

טיפול כירופרקטי במיגרנות וכאבי ראש

ישנם אנשים אשר מופתעים לגלות שכאבי הראש שלהם נגרמים על ידי בעיות בגב התחתון!

עמוד השדרה התחתון מפצה, מזיז את הראש מן המרכז וזה גורם לכאבי ראש.
בעוד איננו יכולים להבטיח תוצאות, יש לנו שיעור הצלחה גבוה עם מטופלים אשר סובלים מכאבי ראש ומיגרנות. התקשרו אלינו, בואו נשב ונדון במצבך הייחודי ונתאים טיפול טבעי במיגרנות בהתאם למצבכם.

shutterstock_1024554103

גורם סמוי

סיבה שכיחה לכאבי ראש היא כאשר עצמות עמוד השדרה בצוואר אינן תומכות בראש בצורה נכונה. ייתכן כי לא תשימ/י לב ליכולת המופחתת שלך להפנות את ראשך לצד. אך פריקות אלה משפיעות על עצבים, שירירם ואפילו על אספקת הדם אשר מגיעה לראשך.

הבדיקה הדקדקנית שלנו מזהה דפוסי פריקות אשר יכולות להיות הגורם לכאבי הראש שלך. אם קיימות פריקות כאלה, ככל הנראה תפיקו תועלת מטיפול טבעי במיגרנות באמצעות טיפול כירופרקטי.

טיפול טבעי במיגרנות - שאלות נפוצות

האם עמוד השדרה הוא המקור לכל כאבי הראש?

לא בהכרח. שלושת הגורמים השכיחים ביותר הם טראומה פיזית, מתח רגשי או רעלנים כימיים. לעתים יכול להיות שילוב של גורמים. תהליך הבדיקה שלנו עוזר לזהות את הגורם (או הגורמים) הסביר ביותר.

מה גורם לפריקות?

 ישנם שלושה גורמים בסיסיים לפריקות. גורמים פיזיים עשויים להיות נפילות והחלקות, תאונות, תנועות רפטטיביות והרמת משקל מוגזם. רגשות, כמו מתח, כעס ופחד יכולים להיות גם הם הגורם לפריקות. גורמים כימיים יכולים לכלול אלכוהול, סמים, משמרים, זיהום אוויר ותזונה קלוקלת.

נאמר לי שהכל “בראש” שלי. עכשיו מה?

הכאב שאת/ה מרגיש/ה הוא אמיתי. וגורמים פסיכולוגיים כמקור לכאב הם שכיחים. יחד עם זאת, “דיאגנוזה” זו היא לעתים קרובות המפלט האחרון של עוסקים במקצוע הבריאות אשר מיצו את כל ההסברים האפשריים לבעייתך. במקרים כאלה, פעמים רבות גילינו שפריקות אשר לא נתגלו הן הגורם הסביר.

כמה מפגשים יידרשו?

יש מטופלים אשר נהנים מתוצאות במהרה. אצל אחרים יש הפחתה אטית בתסמינים לאחר מספר שבועות או יותר של טיפול כירופרקטי. לא ניתן לחזות מראש. אם סבלת מכאבי ראש כרוניים במשך שנים, שיפור יכול לקחת זמן מה. אנו מפקחים על ההתקדמות שלך ומתאימים את המלצותינו בהתאם לצורך.

מה אם טיפול כירופרקטי לא יעזור?

במידה ולא נהיה מסוגלים לאתר ולתקן את הגורם לבעיה הבריאותית הספציפית שלך, אנו נפנה אותך למומחים אחרים אשר עשויים להיות מסוגלים לסייע. בריאותך ושביעות הרצון שלך הם מטרתנו היחידה.

מדוע הרופא שלי לא הציע כירופרקטיקה?

זה משתנה בזמנים אלה. שנים של דעה קדומה מפנות מקום למחקר אשר מוכיח את התועלת של טיפול כירופרקטי. הגישות משתנות באטיות. עם זאת, בעוד הציבור דורש אלטרנטיבות לתרופות ולניתוחים, יותר ויותר רופאים מתחילים להפנות לכירופרקטים לטיפול טבעי במיגרנות.

קבעו תור עוד היום!

עכשיו זה הזמן שתדאג לבריאותך! אצל ד”ר יואב שטיין נוכל לעזור לך

דילוג לתוכן