תאונות דרכים

אל תתנו לנזק המינימלי של המכונית להטעות אתכם. אנשים מגיבים בצורה שונה לחלוטין מזכוכית, פלסטיק ומתכת!

זה התחיל בנסיעה שגרתית לחנות.

פתאום את/ה שומע/ת חריקת בלמים ואת הצליל החד של מתכת מכה במתכת אחרת. באותו שבריר שנייה לפני שאת/ה מצליח/ה להחזיק את עצמך, את/ה מרגיש/ה כיצד המכונית שלך זזה מעל פני כוח בלתי נראה.

הפתרון הרפואי

אם תבקר/י בחדר המיון, אולי ישלחו אותך עם עדות למצב בריאותי תקין משום שלא נשברו לך עצמות. ייתכן כי תקבל/י מרשם להפחתת פרכוסי שרירים הנגרמים בשל שינויים מבניים בצוואר או בגב התחתון.

אחרי מה שעברת, תזדקק/י למקצוען אשר מבין באופן יסודי פגיעות רקמות, ביו-מכניקה של עמוד השדרה ואסטרטגיות שיקומיות. התקשר/י לפרקטיקה שלנו.

נזק סמוי

מפתה למזער את הפגיעות שספגת משום שהמכונית ספגה מעט נזק או לא בכלל.

מחקרים מראים שנוסעים ברכב יכולים לספוג נזק רב בהרבה מזה המצופה מפגוש מעוקם קלות או פנס אחורי שבור.

אנו יכולים לעזור

בין אם מדובר בתקרית קטנה בחניון או בשתי מכוניות אשר ניסו להיכנס לאותה הנקודה בצומת, את/ה זקוק/ה לאנשים אשר יודעים כיצד לעבוד עם עורכי דין וחברות ביטוח.

אם היית בתאונה, התקשר/י אלינו. התמודדנו עם זה פעמים רבות. לא רק שאנו יכולים להציע לרב טיפול לא תרופתי, אנו גם יכולים לסייע לך לשים את התקרית מאחורייך אחת ולתמיד.

שאלות שכיחות

מדוע יש לי כאבים בזרועות ובידיים?

משום שהעצבים של הזרועות והידיים יוצאים מעמוד השדרה דרך האזור הפגוע של הצוואר, חוסר תחושה ועקצוצים הם שכיחים. אפילו כאבים בגב התחתון יכולים להיות להיגרם באופן ישיר מן הטראומה, או כתגובה לאבדן העקמה הנכונה של עמוד השדרה.

מדוע כאבי הראש החלו יותר משבוע לאחר התאונה?

בין אם היית בתאונה, חווית לחץ בעבודה או עייפת את עצמך בגינה, הגוף שלך מסתגל כל הזמן לסביבה. כאשר היכולת שלך להסתגל הותשה, יכולים להופיע תסמינים. זה יכול לקחת ימים, שבועות, חודשים או שנים.

האם אי פעם אחזור למצבי הרגיל?

מטופלי כירופרקטיקה רבים מדווחים עם תפקוד משופר של עמוד השדרה והפחתה של התסמינים. אלו אשר דוחים חיפוש של טיפול מתאים לעתים קרובות מגלים שרקמת צלקת ואי יציבות ארוכת ימים של עמוד השדרה מאריכים את תקופת ההחלמה.

קבעו תור עוד היום!

עכשיו זה הזמן שתדאג לבריאותך! אצל ד”ר יואב שטיין נוכל לעזור לך

דילוג לתוכן