טיפול כירופרקטי באלרגיות

כאשר רובנו מתעטשים, אנו מייחסים את זה לצינון או אפילו לאלרגיות, אך המחשבות הראשונות שלנו הן לקחת אנטיהסטימינים, לא להתקשר לכירופרקט! אך האם ידעתם שכירופרקט יכול לעזור לך להתגבר על בעיות האלרגיה שלך? רב האנשים מקשרים כירופרקטים עם בעיות גב וצוואר, אך בעוד זה נכון שכירופרקטים יכולים לעזור עם בעיות כאלה, הם יכולים גם לסייע לגוף להשיג את הבריאות האופטימלית שלו על ידי ווידוא שעמוד השדרה מיושר כפי שצריך.

מחקר מאוניברסיטת קליפורניה מצא שאיתותים ממערכת העצבים יכולים להשפיע על התפקוד של מערכת החיסון. בעוד מערכת החיסון שלנו נמצאת שם כדי להילחם בווירוסים, מחלות וזיהומים, ומסייעת לגופנו לתפקד בצורתו האופטימלית, היא גם מנטרלת גופים זרים אשר נכנסים לגוף. כאשר אנו מתעטשים בשל אלרגיה, זה משום שגופנו מזהה את נוכחותו של אובייקט זר במערכת, כמו אבק, טרמיטים, אבקנים וכו’ והוא מפיק כימיקלים בכדי לנטרל ולהרחיק את האלרגנים. כימיקלים אלה ידוע כהיסטמינים.

במקרה של אלרגיות, מערכת החיסון מגיבה יתר על המידה לנוכחות האלרגנים בגוף. כירופרקטי עשוי לעזור על ידי הרחקת ההפרעה העצבית מדחיסות בעמוד השדרה, וכתוצאה מכך, מערכת החיסון יכולה לתפקד בצורה אופטימלית שוב. רב הטיפולים המסורתיים באלרגיות, כמו אנטי-הסטימינים, רק מתמודדים עם התסמינים ולא מעלימים את הגורמים. הבטיחות של תרופות אנטי-אלרגיות היא בדיון, שימוש ארוך טווח באנטי-הסטימינים או שילוב עם תרופות אחרות עשוי לגרום לסרטן.

מחקר אשר נערך מעבדה על עכברושים עם תרופות מותג אנטי-אלרגיות גילה שגידולים סרטניים התפתחו מהר הרבה יותר כאשר הייתה צריכה של אנטי-הסטימינים. כירופרקט מטפל במטופל על ידי שחרור המתחים במערכת העצבים של המטופל, אשר כתוצאה מכך מערכת החיסון פועלת ביעילות רבה יותר ואלרגיות מופחתות כתוצאה מכך. מטופלים עם חוליות עמוד שדרה לא מיושרות עשויים לסבול מעצבים צבוטים, אשר מפעילים לחץ ומתח על המערכת. ברגע שהעצב הכלוא משוחרר, מערכת העצבים באופן כללי חופשיה ממתח והגוף יכול לפעול בצורה יעילה יותר בכדי לנטרל את הכימיקלים אשר גורמים לאלרגיות המצויים בגוף.

בריאות של עמוד השדרה מועילה לגוף כמו תזונה נכונה. כירופרקט יכול לסייע לגוף להשיג בריאות אופטימלית ויכול לסייע בשיפור איכות החיים.

כתוב תגובה

דילוג לתוכן