שחרור מהיר

התועלת של טכניקת שחרור מהיר

תרפיית שחרור מהיר היא ויברציה ממוקדת בקצב מהיר אשר מתמקדת על ההקלה של מצבים הקשורים ברקמות עדינות ומשפיעים על שרירים, עצבים, גידים, רצועות ורקמות החיבור.

הפטנט אשר תולה ומעמיד תרפיית ויברציה בעלת תדר גבוה משחרר מבנים קריטיים כמו שרירים ועצבים מליפוף של צלקת רקמה, וגורם להקלה מידית בכאב והשבה של טווח התנועה תוך סשן קצר בין 2-5 דקות. פרוטוקול מומלץ הוא 2-5 סשנים עבור רב המצבים בכדי שהתוצאות יהיו עמידות.

ה-RRT  הוא מכשיר תרפיית הוויברציה בעלת המכה הקצרה (2.5 מ”מ) אשר זמין, בניגוד למכשירי הקצה האיטי אשר רב העוסקים בדבר מורגלים בו. המכה הקצרה ביחד עם התנועה בעלת הקצב המהיר פר שנייה מאפשרים ל-RRT  לשמש עבור כל חלק בגוף, אפילו על אזורי עצמות כמו הכתף, המרפק, האגן, הברך, הקרסול, פרק כף היד והפנים (מצח ולסת) כדי לקבל תוצאות עמידות.

חלק מהמצבים הנגרמים בשל ההצטלקות של רקמה עדינה:

הצטלקות היוצרת חיבור בין איברים נפרדים
הפרעת מפרק הלסת
דלקת גידים ונוירומות
כאבי כתף וכאבי גב
תסמונת מנהרת שורש כף היד
עוויתות שרירים ועצבים תפוסים
טווח תנועה והתכווצויות
כאבי ברך וכאבי קרסול
Rapid_Release_Technology___Benefits_of_Rapid_Release_Technology

מעבר לטיפול במצבים הקשורים לרקמות עדינות, ובשל החדירה העמוקה של גלי הדחיסה אשר חולל ה-RRT, ספורטאים מכל הרמות, מקצוענים, אולימפיים, ספורטאי אוניברסיטאות ותיכון נעזרים ב-RRT  עבור הן חימום טרום-תחרות והן התאוששות מוגברת של השריר לאחר תחרות. הפרעות ברקמת השריר הן בדרך כלל התוצאה של שימוש יתר, פציעה או ניתוח.

רקמות רגילות מטופלות על ידי אספקת דם, אשר מונעת מהן להפוך לבלתי רגישות ופגיעות לשינויים. עם זאת, רקמות הצלקת הן יסודות הרקמות הזמניות אשר מעודדות החלמה. לאחר זמן מה, רקמות הצלקת מאבדות מן ההתפתחות של כלי הדם, הלא היא אספקת הדם; זה גורם למספר בעיות בגוף, מאחר ורקמות אלה יוצרות חיבורים במבנים וברקמות אחרות. זה בסופו של דבר מוביל לכאבים כרוניים ולנזקי רקמות אשר משפיעים לרעה על איכות החיים.

בואו לקבל הערכה בקליניקה שלנו בכפר סבא ואנו נדון בכל האפשרויות העומדות בפנייך ונמליץ בהתאם לאורח החיים שלך וצרכייך. התקשרו אלינו עוד היום בכדי לקבוע פגישה ולהתחיל לפנות בכיוון של בריאות טובה ושלמות הגוף.לקביעת תור

צרו קשר עוד היום!

עכשיו זה הזמן שתדאג לבריאותך! אצל ד”ר יואב שטיין נוכל לעזור לך

דילוג לתוכן