הפחתת לחץ על עמוד השדרה

שיטת ה- DOC להפחתת לחץ על עמוד השדרה

מחקרים מראים שרוב השיטות והפרוצדורות המשמשות להקלה של כאבי גב כרוניים אינן אפקטיביות כל כך-במיוחד בטווח הארוך. אם אתם חושבים שחייבת להיות דרך טובה יותר, הגעתם למקום הנכון. ישנה שיטה אלטרנטיבית אפקטיבית יותר, המסתמכת פחות על תרופות, בטוחה יותר והרבה פחות פולשנית. בפשטות, זהו טיפול אשר באמת עובד. האפקטיביות של שולחן הפחתת הלחץ Eurotech DOC מוכחת, לא רק בהפחתת כאבי גב, אלא גם בריפוי פגיעות בעמוד השדרה. כמו כן, אנחנו אחת מן הקליניקות היחידות בישראל אשר מציעות את הטיפול הזה.

כיצד זה עובד

המערכת של DOC הינה תרפיה אשר אושרה על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי ופועלת בסיועו של מחשב, מכשיר פיקוח ומיקום הגוף על השולחן. הרופא/ה או התרפיסט/ית שלך אז יכול באופן בטוח, עדין ומדויק להפחית לחץ מעמוד השדרה, ליצור לחץ שלילי בתוך הדיסקוס ולשאוב את החומר הבולט בחזרה לקליפת הדיסקוס.

שלא כמו טיפולים אחרים בכאבי גב, טכנולוגיה זו באמת מאפשרת לגב להחלים ופותרת כאבי גב תוך שבועות בלבד. במחקר מן העת האחרונה אצל מטופלי הפחתת לחץ, שנים אחרי הטיפול שלהם, חוקרים גילו שמעל 75 אחוז מתוכם חוו שיפור משמעותי ומתמשך.

סוגי הבעיות שאנו מתמחים בטיפולן

כאבי גב וצוואר כרוניים
כאבי מפרקים וצלעות
דלקת פרקים והיצרות
עצבים מתוחים ואישיאס
דיסקוסים מנוונים
דיסקוסים בקועים ומנופחים

כיצד אנו מטפלים בבעיות דסקוס, עצבים מותחים וכאבי מפרקים?

אנו מטפלים בפתולוגיות אלה בעזרת שימוש בטכנולוגיה חדשה וממוקצעת הנקראת Eurotech DOC הפחתת לחץ על עמוד השדרה ללא כירורגיה.

טכנולוגיה זו של “הפחתת לחץ” על עמוד השדרה יוצרת פעולה נגדית לבעיות הדסקוס הללו, משמעותית, בכדי להפחית מכאבי הגב והצוואר. זוהי ההמצאה הטיפולית המשמעותית ביותר שנוצרה אי פעם, ללא כירורגיה, עבור כאבים כרוניים שכיחים בעמוד השדרה. אנו מציעים לך את שולחן הפחתת הלחץ Eurotech DOC ללא כירורגיה היחידי בישראל ותהיו אחד או אחת מני רבים אשר משתחררים מן הכאב הנובע מנפיחות או בקע בדסקוס.

מדוע טיפול זה עובד בעוד טיפולים רבים אחרים נכשלו?

כאבי גב וצוואר כרוניים שכיחים נגרמים בשל דחיסה של דסקוסים, עצבים ומפרקים.

זה עד כדי כך פשוט! הדחיסה גורמת לכאבים, דלקות ונכויות. הטיפול שלנו נוגד את פעולת הדחיסה ונוגד את הגורם למרבית כאבי הגב והצוואר הקשים. הטיפול אינו דומה לאף טיפול אחר ברפואה כיום והוא פועל בצורה שונה לחלוטין. זוהי הסיבה שאפילו לאחר שנים של כאבי גב או צוואר וטיפולים אחרים אשר לא צלחו, הטיפול שלנו הינו לרוב אפקטיבי. וזו הסיבה העיקרית שההמלצות שלנו כוללות מטופלים אשר סבלו מכאבים במשך שנים רבות.

לפני ואחרי

בתמונות שמעלכם מוצגת דוגמה אחת למטופל אשר ניכר אצלו שיפור בדסקוס בקוע ב- L5-S1. הסריקה של ה-MRI, משמאל(3A), מראה בקע גדול בדסקוס לפני טיפול לא כירורגי של הפחתת הלחץ על עמוד השדרה. מימין (4A), סריקה של MRI של אותו המטופל לאחר טיפול לא כירורגי של הפחתת לחץ על עמוד השדרה, אשר מראה רזולוציה של בקע הדסקוס. לא תמיד השיפורים עד כדי כך דרמטיים אך זה אכן קורה.

מה קורה במהלך פרוצדורת הטיפול?

המטופל שוכב על גבו, על שולחן הפחתת הלחץ הממוחשב, והוא מאובטח בצורה בטוחה לשולחן. לאחר מכן, השולחן הממוחשב זז ומפריד באופן כמעט בלתי מורגש, באטיות ובנוחיות- ומפריד על די כך את החוליות שלך לפי הספציפיקציות המדויקות.

חיישנים ממוחשבים בשולחן מתעדים את המתח בכל 2 ו-1/2 אלפיות השנייה- 400 פעמים בשנייה. אם השרירים מתהדקים, השולחן מתאים את עצמו בכדי לשמור על השרירים רפויים כך שלא יתנגדו להפרדה הרצויה של החוליות והדסקוסים.

תנועה זו מפרידה באטיות בין עצמות/חוליות השדרה לספציפיקציות המדויקות. זה מגביר את הנפח של הדסקוסים ומפחית את הלחץ המופעל עליהם, על המפרקים ועל העצבים. מופחת הלחץ על הדסקוסים ונוצר וואקום ביניהם.

מים, חמצן וחומרים מזינים נספגים על ידי הדסקוס ומשפרים את התזונה, מאזנים את ה- pH ומשפרים את התנועה, מאפשרים לדסקוס להתחיל בתהליך ההחלמה. מוצרים של מים מפוזרים מן הדסקוס בכדי לשפר את סביבת ההחלמה ולהגביר את ה-pH.

הוואקום בדסקוסים מפחית את נפיחויות הדסקוס ואת הבקעים בכדי להפחית מן הלחץ המופעל על העצבים ולשפר או לפתור כאבי רגליים וזרועות. הפרדת החוליות גם כן מפחיתה מן הדחיסה של המפרקים הכואבים. מטופלים לעתים קרובות נרדמים במהלך הטיפול. זהו תהליך נוח לרוב.

כל “מחוללי הכאבים” השכיחים בעמוד השדרה נשכרים מן הטיפול. זהו הטיפול הטוב ביותר, מכל סוג שהוא, לשפר את הסטטוס הפיזי והכימי של הדסקוסים שלך ומעניק לך עמוד שדרה טוב יותר. הבעיה המידית שלך משתפרת ועתיד עמוד השדרה שלך משתפר.

טיפול הפחתת לחץ על עמוד השדרה כולל סדרה של מפגשי טיפול בני 30 דקות (בערך 20-לעתים יותר או פחות) אשר לרוב משפרים או פותרים את בעיות הגב או הצוואר הנוכחיות שלך ומשפרים את הדסקוסים ועמוד השדרה שלך לכאב הנוכחי ולרווחה העתידית שלך.

צרו קשר!

עכשיו זה הזמן שתדאג לבריאותך! אצל ד”ר יואב שטיין נוכל לעזור לך

דילוג לתוכן