טליה גלייזר סמורי

אני רוצה להמליץ על הטיפול המסור והמקצועי של ד”ר שטיין ולומר תודה!!!
הגעתי אליו לאחר סבל של כאבי גב תחתון עקב 2 בלטי דיסק,עברתי אין ספור רופאים,אורתופדים,מנתחים וכולם פה אחד המליצו או ניתוח או זריקות כל כמה חודשים על מנת להפחית את הכאב,היה לי קשה לקבל את זה,כאמא ל2 ילדים שאחד מהם תינוק פשוט בלתי אפשרי היה לי לתפקד ואמרתי לעצמי שאני חייבת לנסות את כירופרקטיקה כאופציה אחרונה למציאת פתרון לכאבים ולסבל הפיזי ונפשי שעברתי,כשהגעתי לטיפול אצל ד”ר שטיין מודה חששתי נורא מהטיפול היות וכאבים היו כל כך חזקים שאפילו לפעמים לא יכולתי לדרוך על הרגל או לבצע פעולה יום יומית הכי פשוטה,או מרותקת למיטה 3 שבועות.הרופא היחיד שהצליח לתת לי תקווה שאני ארגיש שיפור זה היה ד”ר שטיין!!!
לאחר תקופה של 3 חודשים (לעומת סבל של 6 שנים) עם הטיפול שלו אני מרגישה היטב את התוצאה!!!פשוט קרה נס שלא תיארתי לעצמי שייקרה אי פעם בחיי,הייתי בטוחה שהכאב ילווה אותי במשך כל החיים,שלא אוכל לתפקד כאמא לילדיי ולהעניק להם את הטיפול המינימלי שהם זקוקים לו!!!
בהזדמנות זאת אני רוצה להמליץ מקרב לב על ד”ר שטיין,באמת המלצה חמה על הטיפולים,היחס,הקשבה למטופל, האכפתיות,המקצועיות הבלתי מתפשרת,סבלנות הרבה,ותודה ענקית על שהחזרת אותי להיות אמא בכל מובן המילה!!! תמשיך לעשות עבודת קודש ולרפא אנשים!!!
הלוואי וכל חייך יינתן לך פי אלף ממה שנתת בעצמך!!!

דילוג לתוכן