מנחם קלי

אני ממליץ לכל מי שסובל מבלט דיסק וכבר די מיואש מכל הטיפולים שעבר , ללכת להתיעץ עם דר יואב שטיין. יכול מאד להיות שהשיטה היחודית שלו תחזיר אתכם לחיים.
אני הגעתי להתיעצות אצל דר שטיין במצב גרוע ביותר. לא יכולתי לבצע פעולת פשוטות כמו לבישת מכנסיים או להיכנס ולצאת מרכב.
אני חייב להגיד הייתי מאד סקפטי לפני שהגעתי אליו במיוחד לאחר שסיפרתי לאורטופד שלי על השיטה שלו. האורטופד שלי ניסה להניע אותי ואמר שאין שום הוכחה שאכן הטיפול הזה יעיל. לאחר התלבטות התחלתי את סדרת הטיפולים שבמהלכה אחרי כ 10 טיפולים שקלתי שוב את המשך הטיפול, עדיין הייתי במצב די גרוע. האורטופד שלי הצליח לשכנע אותי להפסיק. ואכן טילפנתי לדר שטיין והתנצלתי בפניו שאני לא יכול ללכת בניגוד להצעה של האורטופד וביטלתי את המשך הטיפולים.
עוד באותו יום אני מספר לבני על סדרת הטיפולים שהתחלתי אצל דר שטיין וההחלטה שלי להפסיק לאחר 10 טיפולים, ואז שואל אותי בני, תגיד דר שטיין זה הכירוקפרקט מכפר סבא שמטפל במיטת טיפולים יחודית ? ואני משיב בחיוב, ואז הוא אומר לי חבל מאד שהפסקת, חברי למשרד אודי חברוני שהייה במצב הרבה יותר גרוע משלך, שלשה חודשים לא יכול הייה לקום מהמיטה, דר שטיין הקים אותו על הרגליים. אני כמובן דיברתי עם אודי על ההחלטה שלי להפסיק, מיותר לציין שאודי שכנע אותי להמשיך, לתת לזה סיכוי. הוא סיפר לי שעבר שאיבת דיסק שרק החמירה את מצבו והיום כעבור שנתיים הוא לא חווה אף התקף. כמובן שהישלמתי את כל סדרת הטיפולים והיום לאחר כחודשיים לאחר שסיימתי את סדרת הטיפולים , אני אדם אחר, הבלט היה כלא היה. חובה ממש חובה ללכת להתייעץ איתו.

דילוג לתוכן